Rayonex Biorezonans ile Hepatit B tedavisinde farklı ve başarılı bir metot geliştirdi.

Hepatit B nedir?

Hepatit B, karaciğer iltihabı denen karaciğer yetmezliğine hatta kansere kadar götüren bulaşıcı, tehlikeli ve ölümcül bir hastalıktır.

Hepatit B nasıl bulaşır?

Taşıyıcı olan kişilerin kan ve kan ürünleri , cinsel ilişki ve doğum esnasında bulaşır.

Hepatit B bulaşınca vücutta ne yapar?

Hepatit B ile karşılaşan vücudun bağışıklık sisteminin 3 seçeneği vardır.

  1. Bağışıklık sistemi hepatit B virüsüyle savaşında başarılı olur. Hepatit B virüsüne karşı yeterli antikor geliştirir. Bu durumda tam bağışıklık gelişir, yani kişi iyileşir, bir daha hasta olmaz.
  2. Bağışıklık sistemi virüse karşı yeterli antikor geliştiremez. Sonuç olarak kişi tam iyileşemez ve virüsü taşır. Her an hastalık riski taşır ve virüsü bulaştırır. Hepatit B virüsü vücutta yaşayabilmek ve bağışıklık sistemine karşı koyabilmek için kişiye özgü bir form ve uyum geliştirir ve kendini bağışıklık sisteminden koruyarak karaciğere yayılır. Biz buna gizli taşıyıcılar diyoruz.
  3. Bağışıklık sistemi hiç koruyucu antikor oluşturmaz, virüs hedef organ karaciğeri ele geçirir, fonksiyonlarını bozar. Bazı kişilerin bağışıklık sistemi çok zayıftır, virüse karşı etkili bir savunma yapamaz. Yine kişiye özgü olarak hafif ya da çok ağır bir şekilde karaciğer hastalanır. Sonuçta kişi karaciğer yetmezliği ya da kanserine doğru yol alır.

Biorezonans tedavisinde amaç; hepatit B virüsüyle taşıyıcı olan kişinin bağışıklık sisteminde yeterli antikor oluşturmasını amaçlayarak, hastalığa karşı DOĞAL bağışık duruma geçmesini sağlamaktır.

Çünkü tedavi sırasında sadece hepatit terapisi yapılmaz. Ağır metaller, çevresel toksinler, gıda intoleransları ve diğer enfeksiyon yüklerinden dolayı bağışıklık sistemi zayıflamış durumdadır. Terapi sırasında bunlar da tedavi edilerek bağışıklık sistemi rahatlatılır.

BİOREZONANS  yöntemiyle tedavi nasıl yapılır?

Zayıf bağışıklık sisteminde gelişen virüsün kişiye özgü elektromanyetik salınımı yani frekansı özel bir test yöntemi ile tesbit edilir. Bulunan frekans değiştirilerek ters çevrilir. Ve hedef organ karaciğere ve bedenin bazı bölgelerine özel proplarla verilir. Virüsün kendi frekansı ile çarpışan bu sanal virüs frekansı virüsü zayıflatır. Bu bir tür enerjitik aşılamadır. Yapılan bu enerjitik aşılama sonucu duyarsızlaşan bağışıklık sistemi bu virüse etkili bir cevap geliştirir ve savaşmaya başlar. Bu terapilerin sonucu   bağışıklık sistemi hücreleri hepatit B virüsüne gerekli antikor oluşturmaya başlar. Her seansta test tekrar edilir virüsün frekansı ve gücü tekrar ölçülür. Çünkü virüs yaşayabilmek ve konakta kalabilmek amacıyla form değiştirir. Bu da virüsün farklı bir elektromanyetik salınıma geçmesi demektir. Tedavinin başarısı kişiye özgü olan virüs frekansının bulunmasıdır. Her seansta kişiye özgü yapılan bu ölçümle yapılan terapi bağışıklık sisteminin virüsü yenmesini ve etkili antikor cevabı oluşturmasını sağlayarak tedavi başarısını geliştirir. Seanslar bedende virüs frekansının tamamen silİnmesine kadar devam eder.

Bu tedavi kaç seanstır?

Biorezonans tedavisi ile hepatit tedavisi hastanın bağışıklık sisteminin gücüne bağlı olmak kaydı ile 10 ila 15 seans sürebilir.

Çünkü tedavi sırasında sadece hepatit terapisi yapılmaz.   Ağır metaller, çevresel toksinler , gıda intoleransları ve diğer enfeksiyon yüklerinden dolayı bağışıklık sistemi zayıflamış durumdadır. Terapi sırasında bunlarda tedavi edilerek bağışıklık sistemi rahatlatılır.

Hepatit B ve Hepatit C kişiye özgü seyreden hastalıklardır. Tedavisi de tamamen kişiye özgü yapılmaktadır.

Kişiye özgü olarak yapılan Rayotest yöntemi ile bağışıklık sistemini güçlendiren vitamin , mineral ve bitkisel yardımcılar da tedavide tamamlayıcı olarak kullanılır.

Hepatit C virüsünün tanı ve tedavisi de aynı şekildedir.