Frekans tıbbı Avrupa’da 50 yıldır Türkiye’de  yıldır uygulanan bir enerji terapi yöntemidir. Sadece sigara tedavilerinde değil tüm ağrı, alerji ve kronik hastalıklarda uygulanır. Hiçbir yan etkisi yoktur. Herkese uygulanabilir.

Frekans Tıbbı, kendinizi depresif ve mutsuz hissetmeden, kolayca sigara bırakmak konusunda yardımcı olur.

Frekans Tıbbı yöntemi ile nikotin bağımlılığından kurtulmak gerçekten çok kolay.

Sigara kullanma toksik bir bağımlılıktır ve yardım almadan bu bağımlılıktan kurtulmak zordur.

Gerçekten de sigara insan sağlığını tehdit eden ve birçok hastalığa sebep olan

toksik bir maddedir.

SİGARA BAĞIMLILIĞI nasıl oluşur?

Kişi sigara ile ilk karşılaştığında bağışıklık sistemi buna derhal reaksiyon gösterir. Çünkü sigara insan bedeni için toksiktir. Bundan dolayı bağışıklık sistemi hemen öksürük, baş dönmesi, bulantı gibi birçok semptom göstererek bu toksik maddeyi anında reddeder.

Ama bağımlılık yapan maddelerin özelliği sebebiyle kısa bir süre sonra bağışıklık sistemi doğal görevini yapamaz ve sigaraya reaksiyon gösteremez . Bu yüzden sigara bağımlıları için sigara kötü kokmaz. Ve zaman içinde ne yazık ki sigaranın bütün toksik etkileri hiçbir engelle karşılaşmadan bedende birikmeye başlar.

Sigara sempatik ve parasempatik sinir sistemimizin nikotinik reseptörlerini etkiler ve bu hücrelerde bulunan doğal reseptör sayısı bağımlılıkla birlikte artar. Artan reseptör sayısı ile birlikte nikotin alımı da çok hızlı artar bu da daha fazla sigara içmeye neden olur.

Bağımlılar niye sigara bırakmak konusunda kararsız kalır?

Duygusal bağımlılıkla birlikte bağımlılar, her türlü duygusal ya da fiziksel aktiviteyi sigara içerek tatmin etmeye başlarlar. Sevinç, üzüntü, keder hatta bir fincan kahve keyfi bile sigara içerek tamamlanır.

Artık sigara ile duygu arasında bir bağ gelişir ve sigara kullanılmazsa duygular asla tamamlanamaz. Bu yüzden bağımlılar sigara bırakma esnasında büyük bir boşluk yaşayacaklarını düşünerek müthiş bir endişe duyarlar. Sigara bırakmak konusundaki kararsızlıkları adeta bir dirence dönüşür.

BİOREZONANS( FREKANS TIBBI) YÖNTEMİ İLE SİGARA NASIL BIRAKILIR?

Frekans Tıbbında asla ilaç ve kimyasal madde kullanılmaz. Frekans tıbbı (Biorezonans) yöntemi ile sigara bırakmak çok etkili, buna karşın yan etkisi olmayan kolay ve başarılı bir yöntemdir.

Tedavi Süreci: Tedavi bağımlılık yapan sigaranın dalga boyu ters çevrilerek ve bu bilginin özel proplar kullanılarak meridyenler vasıtasıyla tekrar enerji bedenine verilmesi şeklinde yapılır. Sigaranın bağımlılık bilgisi kişinin bedensel hafızasından silinir. Ayrıca tedavide kullanılan özel frekanslar yardımı sayesinde kişinin duyguları ile sigara arasındaki bağ sona erdirilir. Ortalama 60-90 dakikalık bir süreyi kapsayan bu tedavi sırasında kişi herhangi bir kötü bir his veya acı duymaz, sadece hafif bir gevşeklik hisseder.

Tedavi Sonucu: Kişi artık hem bedensel hem de duygusal olarak sigaraya ihtiyaç duymaz. Hatta sigaradan tiksinir hale gelir. Bu yöntemle yapılan terapi sonrası  kişinin  bedeninde biriken toksik ve kanserojen maddeler normalden 8 kat daha hızlı bir şekilde atılır.

Tedavi sonrası, hücrelerde oluşan anormal nikotinik reseptörler kapanır. Bunun sonucu kişide bir daha sigara içme isteği oluşmaz.

KİŞİYE ÖZGÜ bağımlılık testi nedir?

Bağımlılık kişiye özgüdür. Bu yüzden sigaranın kişide oluşturduğu bağımlılık frekansı da her bağımlıda farklıdır.

Aslında tedavi ettiğimiz şey; kişinin bağışıklık sistemindeki sigaranın oluşturduğu bağımlılık alanıdır. Bu yüzden tedavilerimiz kişiye özgüdür. Tedavi öncesi yapılan bağımlılık testi ile kişinin içtiği sigarayla kendi bağımlılık frekansı bulunur. Kişiye özel oluşturulan terapiler sonucu, bağımlılık güvenli ve son derece etkili bir şekilde ortadan kalkar.

TERAPİ ne kadar sürer?

Herkesin bağımlılığı farklıdır. Tedavi, terapi öncesi yapılan bağımlılık testine göre 60 ila 90 dakika sürer. Burada tedaviler standart değil, kişiye özgü oluşturulur.

TEDAVİ sonrası kişi neler hisseder?

Terapi sonrası kişi, duygusal ve fiziksel bir rahatlama ve özgürleşme hisseder.Kendine güveni artar. Tedaviden sonra kişinin çalışmasında hiçbir sakınca yoktur,hatta tavsiye edilir.

BİOREZONANS LA  SIGARA BIRAKMAK İÇİN YAPILAN TEDAVİNİN YAN ETKİSİ VAR MIDIR?

Kişiye özgü yapılan bu tedavilerde herhangi bir yan etki oluşmaz.

ÇAY KAHVE tüketimi:

Tedavi günü ve tedavi sonrası çay kahve ve alkol gibi bağımlılık oluşturan ve sigara bırakmak ile birlikte kullanılan maddelerin 3 gün içilmemesi önerilir. Üç gün sonra her şey serbesttir.

Merkezimizde hastalarımıza  gerekli görülürse destek terapileri tarafımızdan uygulanır. Bu uygulamalar için ayrıca bir ücret talep edilmez.

  • AMAÇ, BAĞIMLI KİŞİYE BAĞIMLILIKTAN TAMAMEN KURTULUNCAYA KADAR DESTEK OLMAKTIR.
  • Tedavi sonrası kişinin mide sorunları hızla düzelir.
  • Kişi tat ve koku almaya başlar.
  • Efor kapasitesi hızla artar.
  • Yaratıcılık ve mutluluk hissi hızla gelişir.
  • Libido hızlanır.