Kuantum Dokunuş Nedir?
Yaşam enerjisi insan zekasının üstünde bir zeka seviyesinde işler ve yaşayanla yaşamayanı ayırt eder.Kuantum Dokunuş, nefesimiz yardımıyla çakralarımızda güçlendirip ellerimizle yönlendirdiğimiz çok güçlü ve hızlı sonuca varan enerji sistemidir. Evrende varolan ve farkında olmadığımız için yararlanmadığımız bu enerji hafif dokunuşlarlarla kendimizin veya başkalarının enerji frekanslarını yükseltip, vücudun kendi kendisini iyileştirmesine ve yaşam kalitesini arttırmasına aracılık eder. Kuantum Dokunuş’da Reiki’de olduğu gibi uyumlama yada sembol yoktur sadece bolca pratik gerektirir. Kuantum Dokunuş eğitimi alıp nefes tekniklerini ve el pozisyonlarını öğrenen bir kişi, kendisine şifa verebildiği gibi yanındaki birine yada uzaktaki birine, yada birilerine (aynı anda birden fazla kişiye şifa gönderilebilir) rahatlıkla şifa gönderebilir. Bu şifa fiziksel bedene olduğu kadar duygusal bedene de etki eder.

Kuantum-Dokunuş’a İnanmak Gerekir mi?
Bu tekniği deneyimlemeniz için Kuantum-Dokunuş’a inanmanız gerekmez, izin verin yeterlidir. Yaşam gücü enerjisi her anlamda çalışacak ve gerekeni yapacaktır. Ancak, inanılarak yapılan her şeyin güzel sonuç verdiği gibi, inanarak alınan şifa çalışmasının ne kadar güçlü olabileceğini de bilmek gerek.

 
Elbiseleri Çıkarmak Gerekir mi?

Seanslarda elbise çıkarılması yanlış ve gereksizdir, ancak ceket kazak gibi ağır giysilerin çıkarılması hareketi kolaylaştırır.

Enerjiyi Almak Ağrılı mıdır?
Bazen insanlar enerji alırken ağrıların arttığını hatta dayanmakta zorlandıklarını hissederler. Bu kadar şiddetli tepki gösteriliyorsa bu enerjinin yoğunluğunu gösterir. Bu çok normaldir ve saniyeler veya dakikalar içinde kaybolacaktır. Bu gibi durumlar şifanın gerçekleşmekte olduğunun işaretidir. Burada önemli olan ağrı geçinceye kadar seansa devam edilmesidir. O anda seansı bırakmak, kişiyi rahatsız haliyle bırakmak olacaktır.Ya da seanstan sonra evinize gittiniz ağrılarınız çoğaldı. Endişe etmeye gerek yok, aynı durum söz konusudur. Enerji iyi çalışıyor demektir. Biraz sabredin, her şey geçicidir.

Kuantum-Dokunuş’un Duygulara Etkisi Var mıdır?
Çözümlenmemiş duygular enerjiyi bloke ederek hastalığın geri gelmesine neden olabilir. Kuantum-Dokunuş’un amacı kişinin duygusal sorunlarını çözmek değil, duygusal dengeyi ve merkezleşme hissini bulmalarına, duygularını daha olumlu ve sorumlu olarak kullanmalarına yardımcı olmaktır. Kuantum-Dokunuş seansından sonra kişinin duyguları daha dengeli ve uyumlu olacaktır. Enerji duygusal ya da fiziksel sorun diye bir ayrım yapmaz, nerede ihtiyaç varsa oraya akar ve gerekeni yapar.

Kuantum-Dokunuş’un Yan Etkileri Var mıdır?
Hayır. Bu güne dek herhangi bir yan etkisi duyulmamıştır. Kuantum-Dokunuş uygulamalarında herhangi bir ilaç ya da alet kullanılmamaktadır.
Sadece eller vasıtasıyla evrenin şifa enerjisine aracılık edilmektedir.
Zaten, genel anlamıyla Kuantum uyumlama tekniğidir. Uygulayıcının yüksek rezonansına şifacının (uygulamayı alan kişi) bedensel zekâsı kısa sürede uyum sağlayıp şifanın gerçekleşmesine zemin hazırlar. Uygulandığı her canlıyı doğal haline dönüştürme, toksinlerinden arındırma özelliği taşır. Amerika’da birçok hastanenin doktor ve hemşirelerinin hastalarına kuantum-dokunuş uygulamakta oldukları bilinmektedir.

Kuantum-Dokunuş Seansı Ne Kadar Sürer?
Ağrı çeken kişiler enerjiyi çoğunlukla birkaç saniye içinde algılayabilirler. Yeterli enerjiyi aldığı zaman kişinin bedensel zekası kendisini enerjiye kapatır, enerjinin akımını engeller. Bu işlem seansın sonu demektir. Çünkü, kimseye istemediği halde enerji veremediğiniz gibi, kimseye fazla enerjide veremezsiniz. Ben seanslar için yaklaşık bir saat sürer diyorum. Bu bazan 20 dakika bazan bir saatten fazla sürer. Hastalığın seyrine göre zaman değişebilir.

Uygulayıcı Kendi Enerjisini mi Kullanıyor ?
Çok sık karşılaşılan bir soru. Beden taraması ve nefes teknikleriyle enerji üretldiği için karmaşık gibi görünse de, Kuantum-Dokunuş enerjisi evrensel yaşam gücü enerjisidir. Yer’le Gök arasında uzanan çakralar aracılığı ile (beden taraması) toplanan ve nefes yardımıyla körüklenen enerjinin eller aracılığı ile alıcıya iletmesidir. Uygulayıcı kendi enerjisini kullanmaz, sadece evrensel enerjinin akımında aracılık eder, aynı zamanda kendiside şifalanır bu enerjiden.

Kuantum-Dokunuş Hangi Hastalıklara İyi Gelir ?
Enerji bedende ihtiyaç olan bölgeye gider. Fiziksel yada duygusal sorunlar diye ayrım yapmaz.seanslarda amaç, hastanın duygusal sorunlarını çözmek degil, duygusal dengeyi ve merkezleşme hislerini bulmasına yardımcı olmaktır.Fiziksel, duygusal ve ruhsal problemlerimize Kuantum-Dokunuş şifa amacıyla uygulanır. Bedenimiz mükemmel işleyen bir yapıya sahiptir, aldığı enerjiyi nerede ve nasıl kullanacağını bizden daha iyi bilir. Kuantum-Dokunuş uygulayıcısı, kendi rezonansını yüksek tutabilme yeteneğini öğrenmiştir, elini enerjisi zayıf bedene dokunduğunda o beden kısa sürede yüksek rezonansa kendisini uyumlayacak ve kişinin bedensel zekası şifa için gerekeni yapacaktır.Kuantum-Dokunuş uygulayıcısı şifa vermez o sadece enerjiye “kanal” görevi görür. Bu uygulama sırasında rahatlamanız yanında siz farkında olmadan ŞİFA alacaksınız.

Bunlardan bazıları:

 • Uykusuzluk yada huzursuz uyku sorunlarını çözer
 • Görme bozukluklarını, gözle ilgili problemlerin şifaya kavuşmasında yardımcı olur.
 • Kronik hastalıkların ilerlemesini engeller ve yavaş yavaş iyileşme sağlamaya yardımcı olur.
 • Duygusal bedene etki ederek rahatlık ve sakinlik sağlar.
 • Sinüs problemlerini çözmede yardımcı olur.· Bedeni toksinlerden arındırır
 • Kasık ve belde oluşan Fıtık sorununa yardımcı olur.
 • Duygusal blokajları çözer şifanın önündeki engelleri kaldırır
 • Boyun ağrılarını gidermeye yardımcı olur
 • Romatizma ağrılarını gidermekte yardımcı olur
 • Açık yaraların çabuk ve kolayca kapanmasını sağlar
 • Bağımlılıklardan kurtulunmasında yardımcı olur
 • Kemiklerin kendiliğinden düzene girmesine yardımcı olur.
 • Nefret öfke gibi istenilmeyen duygulardan arınmayı sağlar