Bio Enerji İle Hastalıklardan Korunma
Bio enerji son yılların merak uyandıran ve insanları enerji boyutunda dengeleyen aynı zamanda vücudu güçlendiren bir enerji transferidir.

Güçlenmiş ve dengeli vücuda ne hastalık girer ne de barınabilir. Aynı zamanda var olan hastalıklara yardımcı olarak daha kolay mücadele edebilmesini sağlar.

 

Son yıllarda insanlar modern yaşamın getirdiği hem kolaylıklar hem de zorluklarla baş etme konusunda büyük ruhsal problemler yaşamakta. Duygusal iniş ve çıkışlar, depresif durumlar, yaşamdan keyif almama modern yaşamın handikapları oldu. Oysa insan doğadan kopmayan bir yaşamın içinde olsa geçmişe takılı ve geleceğe endişeli bakmasa yani özünde yaşasa her şey ne kadar kolay ve sağlıklı olur. Tüm bunları yapamadığımızda enerji seviyemizde düşüşler ve ruhsal gerilimin içinde buluruz kendimizi.

Böyle bir ruh halinin sürekliliği durumunda eğer enerjimizi dengeleyemezsek hastalıklar bizi en zayıf organlarımızdan vurmaya başlar ve ciddi hastalıklara açık hale geliriz çünkü vücudumuzun ritmi bozulmuştur. Bio enerji ile bu durumdan rahatlıkla kurtulabiliriz. Enerji seviyemiz dengelenerek vücudun ritim bulması sağlandığında, beden güçlenir ve güçlenen bir beden kendini enerjik ve dinç hisseder. Aynı zamanda hastalıklara da kendisini kapatır. Tabi bu arada doğayla iç içe yaşamda ruhsal yönden destekleyici olacaktır. Dağ yürüyüşleri,direk toprağa basmak, hayvanları beslemek… tüm bunlar insanın ruhen kendisini beslemesi anlamına gelecektir.

Bio enerji tedavisi insan bedenine pozitif enerji vererek bir bakıma akort ediyor. Bozulan devreler yerine otururken manyetik alan temizleniyor. İnsan bedenini çevreleyen auranın düzgün olması manyetik alanın düzgün olması anlamına gelir. Düzgün manyetik alan dış saldırılara kendini kapatır. Dış saldırılar bugün modern yaşamın getirdiği cep telefonları, baz istasyonları Ya da agresyonlu ortamlar. Bütün bunlar bio enerji ile temizlenip ruhsal ve fiziksel olarak güçlenmemizi sağlar. Dengeli ve kaliteli yaşam dileğiyle.

Evrensel Enerji
Bu sistem evrensel yasalarla düzenlenmiştir. İstek yasası, çekim yasası, benzeşim yasası, bütünlük yasası, dönüşüm yasası, değişim yasası ,uyum yasası ,korunum yasası,etkilenişim yasası,denge yasası gibi pek çok yasa bu sistemin temel dinamiğini gösterir.Sağlıklı ve sağlıksız olmamız,yaşamla kendimizle barışık uyumlu olmamız evrensel yasalara,onun düzenine ,bu ilahi mizana ne kadar uyabildiğimiz ve kendimizi uyulmayabildiğimize bağlıdır.

Aura Nedir?
Duygu düşünce. ve fiziksel enerjimizin kalitesinde niteliğindeki enerjiyi AURA dediğimiz manyetik alanımız vasıtası ile evrene yayar, benzer frekanstaki, kalitedeki enerjileri kendi alanımıza çekeriz. Auramız evrenle iletişim kurabildiğimiz yanımızdır.Kişisel gelişim yöntemleri, (duygu ve düşüncelerinin kalitesi-nefsin terbiyesi) yaşamdaki duruş şeklimizle ve bedensel sağlımıza verdiğimiz önemle bu titreşimleri saflaştırabilir, yükseltebilir ve benzer saf suptil enerjilerle beslenebilir, yaşam kalitemizi artırabiliriz. Üç enerjimizin herhangi birindeki olumsuzluk aurada hasar oluşturup enerji kaybımıza ve dengesizliğine sebep olur.

Çakra Nedir?
Aura vasıtası ile evrenden aldığımız enerjileri, ÇAKRA dediğimiz enerji merkezlerimiz vasıtası ile fiziksel bedenimize aktarırız.. Her biri ayrı titreşimde,renkte ve tında olan çakralarımız; yedisi ana (omurilik ve başta, iç salgı bezlerinin üstünde), yirmi sekizi ikincil olmak üzere vücudun çeşitli alanlarına dağılmıştır. Ayrıca binlerce akupunktur noktası vardır. Her bir çarka çektiği enerji ile; bir sistemi, (sindirim,dolaşım,sinir vs) çevresindeki organları, hücrelerin yenilenmesini ve pişişik yanımızı (kendimizi ifade, yaşam sevinci, sezgisel yanımız, algılama, değerlendirme)