Elektrosmog bedeni ve ruhu negatif olarak etkiler. Aşırı stres ve Elektrosmog organların enerji dengesini bozar.

Elektrosmog’un oluşturdugu baskı, metabolizmayı zayıflatır. En önemli etkisi, biz farkında olmasak ta, vücudun ısı dengesini bozarak, kronik rahatsızlıkların oluşmasıdır.

Örneğin:

  • Baş ağrısı, migren
  • Kronik yorgunluk ve halsizlik
  • Uykusuzluk
  • Konsantrasyon bozukluğu
  • Her türlü alerji
  • Hücre yapısının bozulması

ACMOsmog meridyan ölçümleri ile, kişiye özel ölçüm yapılarak, bedendeki meridyan tıkanıklıklarını 12 ay boyunca dengeleyebiliriz.

Cep Telefonları
2G. .. 3G … 4G … daha hızlı işlemciler, yüksek frekanslara neden olur. Herkişi günlük yüksek frekans alanı arttıkça elektromanyetik-ışınlarına farklı tepki gösterir! Konvansiyonel elektromanyetik alan ölçümleri belli bir odada veya bir cihaz üzerinde yapılır. Bu ölçümler ilHer elektronik cihazın (cep telefonu, bilgisayar, vs.), kendine özgü bir işlemcisi vardır. Bu yüzden her elektronik cihaz farklı oranlarda radyasyon yaymaktadır.

ACMOsmog Çözümleri:
Her elektronik cihazın (cep telefonu, bilgisayar, vs.), kendine özgü bir işlemcisi vardır. Bu yüzden her elektronik cihaz farklı oranlarda radyasyon yaymaktadır.
Her insan, yayılan yüksek frekanslara değişik tepkiler verir.

ACMOsmog ölçümleri ile, vücudun hangi bölümünün zayıf düştüğünü tespit etmek mümkündür. Bunun için ilk önce elde cep telefonu tutularak dijital ölçüm yapılır. Bu sayede, kişiye özel doğal element tespit edilerek, kullanılan cihaza yapıştırılır. Yapılan ölçümler tamamen ağrısızdır.

Pad ve Laptop Bilgisayar
Teknolojik gelişmeler sonucunda, iş ortamında kullanılan elektrikli ve elektronik cihazların sayısı her geçen gün artmaktadır. Vücutta oluşan enerji tıkanıklıkları genel olarak, kullanılan sabit ve dizüstü bilgisayarlardan kaynaklanmaktadır.

Sağlıkla ilgili riskler artık dikkat çekici bir noktaya gelmiştir.

Vücuttaki iletişim, sadece doku, hücre ve kimyasallar aracılığı ile değil, aynı zamanda elektrik sinyallari vasıtası ile de gerçekleşmektedir. Aşırı elektromanyetik yüklenme nedeniyle, sinir sisteminde, hormon ve kromozomlarda çeşitli rahatsızlıklar ortaya çıkabileceği gibi, hücrelerin gelişmelerinde de sorunlar yaşanabilir. Özellikle hamilelik döneminde kullanılan bilgisayar vb. cihazlar daha fazla risk oluşturmaktadır.

Yapılan ölçümler sayesinde ACMOsmog’un belirlemiş olduğu doğal element ile, elektronik cihazlardan yayılan frekansları etkisiz hale getirebilirsiniz.

Çalışma Alanı

İş yerlerinde elektrikli ve elektronik cihazların sayısı sürekli artmaktadır. Wi-Fi ağları, baz istasyonları, bilgisayar ve elektromanyetik radyasyon yayan daha onlarca çesit kaynak çevremizi sarmış durumda.

Vücutta ortaya çıkan enerji tıkanıklıkları özellikle bilgisayar ve monitörlerden kaynaklanmaktadır. Bu cihazlardan yayılan ve sağlığımızı tehdit eden ışınların daha ciddiye alınması gerekmektedir. Bilgisayar ve monitörler Elektrosmog’un kaynakları olmasından dolayı, bizler bu kaynaklara saatlerce maruz kalmaktayız. Bu cihazlar etrafında elektromanyetik bir alan oluşmaktadır. Bu cihazlarda bulunan işlemci (processor) frekansları’nın seviyesi artık gigaherz olarak ölçüldüğü için, ciddi yoğunlukta ışın yaymaktadır.

Bilgisayarların oluşturduğu frekans alanları, bu cihazlarla çalışan hamile kadınlar için ciddi sorunlar yaratabilir. ACMOsmog’un sayesinde, 1 metre yarıçapında bulunan kişileri, bilgisayar ve monitörlerden çıkan frekanslardan, yani Elektrosmog’dan koruyabiliyoruz.